• Świąteczna Kartka

•      W grudniowych spotkaniach zespołu „DZIECIAKI SPOŁECZNIAKI” nasi wychowankowie wraz z nauczycielem panem Andrzejem Czyżewskim wykonywali karty ze świątecznymi życzeniami dla osób niepełnosprawnych, seniorów i medyków pracujących          w Szpitalu Bielańskim. Wspaniała atmosfera, życzliwość i świadomość czynienia dobra drobnym gestem przyczyniła się do stworzenia 70 pięknych, świątecznych kart. Wiele z nich trafiło m. in. do podopiecznych Mazowieckiego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża oraz do uczniów warszawskich szkół specjalnych.

Mamy nadzieję, że w następnych akcjach będzie jeszcze większe zaangażowanie ludzi dobrego serca, niosących  pomoc i radość innym. Zatem serdecznie zapraszamy na zajęcia do Młodzieżowego Domu Kultury im. Marii Gwizdak.

• KONKURS FOTOGRAFICZNY "PIĘKNA JESIEŃ NA BIELANACH" ROZSTRZYGNĘTY

• KONKURS  FOTOGRAFICZNY "PIĘKNA JESIEŃ NA BIELANACH"

rozstrzygnięty

Mamy zaszczyt i przyjemność ogłosić wyniki konkursu "Piękna jesień na Bielanach"

Spośród 22 fotografii nadesłanych przez dzieci i młodzież z bielańskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych , jury konkursowe, w którym  zasiedli:

• Waldemar Oder – przewodniczący jury
              • Kuba Atys - prasowy fotograf sportowy
              • Agnieszka Kowalska -Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury im. Marii Gwizdak

wybrało zgodnie z regulaminem konkursu nagrody za I, II, III miejsce w poszczególnych kategoriach wiekowych. Przyznano również wyróżnienia.